3266AD75-3036-4081-AD75-B58AAFBDF489

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння з нагоди 30-ї річниці дарування Благословенної Грамоти Українській Православній Церкві

На виконання благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Киівського і всієї України Онуфрія щодо відзначення в Українській Православній Церкві 30-ої річниці дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ про незалежність і самостійність Української Православної Церкви у своєму управлінні, яка була вручена 28 жовтня 1990 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері 28 жовтня 2020 року була відслужена урочиста нічна Божественна літургія.

Богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні єпископа Баришівського Віктора, ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія, проректора з виховної роботи єпископа Згурівського Амвросія, членів адміністрації, викладачів та учнів Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці Київської духовної академії і семінарії.

Піснеспіви Божественної літургії виконував хор КДАіС під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

За літургією були піднесені сугубі прохання за припинення коронавірусної інфекції та за здоров’я лікарів. Також були виголошена заупокійна єктенія за спочилих Святішого Патріарха Алексія ІІ та Блаженнішого Митрополита Володимира і всіх від віку спочилих православних християн.

Наприкінці богослужіння владика Антоній привітав усіх зі знаменною датою в житті Української Православної Церкви та закликав Боже благословення.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua