00676D99-705B-4A31-A493-1C5CF329D579

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння в храмі на честь святителя Іоасафа Бєлгородського

27 березня 2021 року Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Божественну літургію в столичному храмі на честь святителя Іоасафа Бєлгородського.

Його Високопреосвященству співслужили: вікарії Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Другого Шевченківського благочиння і настоятель храму протоієрей Віталій Бойко, клірики парафії та гості у священному сані.

На сугубій ектенії були виголошені прохання і молитва про припинення епідемії коронавіруса та здоров’я хворих і лікарів.

Після літургії митрополит Антоній від імені Предстоятеля Української Православної Церкви відзначив протоієрея Віталія Бойка Орденом святого великомученика Георгія Побідоносця.