F04E0001-32EC-4D56-8923-0EE221BF200A

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння в Свято-Покровському соборі на Оболоні

19 січня 2021 року, у свято Богоявлення, Хрещення Господа Іісуса Христа, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Божественну літургію в соборі на честь Покрова Божої Матері, що на Оболоні.

Його Високопреосвященству співслужили вікарії Київської Митрополії архієпископ Васильківський Миколай та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятель собору протоієрей Миколай Терещук та духовенство столиці.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до вірних зі словом проповіді.

На сугубій ектенії були виголошені прохання про припинення пандемії коронавіруса та здоров’я лікарів.

Після відпусту літургії на березі Дніпра було звершено чин Великого освячення води, який очолив Предстоятель Української Православної Церкви.