376527EA-72E1-479A-96ED-72F7F9BD4A36

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння престольного свята храму в резиденції Предстоятеля

22 травня 2020 року, у день свята перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських в Бар, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля з нагоди престольного свята.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, духовенство Київських духовних шкіл у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

За літургією були виголошені сугубі прохання та молитва про позбавлення від коронавірусу.

Наприкінці богослужіння була звершена хресна хода навколо резиденції Блаженнішого Митрополита Онуфрія з читанням Святого Євангелія та окропленням святої води, після чого у храмі біля ікони святителя Миколая була прочитана молитва та проспівано величання святому.

Після відпусту Високопреосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав усіх з Днем пам’яті святителя і чудотворця Миколая.