C51B1857-7BB2-48B5-B597-CF5ED5F4E272

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння престольного свята собору Борисполя

14 жовтня 2020 року, на свято Покрова Пресвятої Богородиці, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Покровському соборі міста Бориспіль з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, настоятель собору протоієрей Олександр Бондар, духовенство Бориспільської єпархії.

На сугубій ектенії були виголошені прохання проти поширення коронавірусної хвороби та здоров’я лікарів, які ведуть боротьбу з інфекцією.

Після літургії духовенство звершило перед шанованим образом Покрова Божої Матері чин Славлення. Митрополит Антоній привітав присутніх з престольним святом та закликав на усіх Боже благословення.