B03E3E0D-BBFD-49D9-BF07-F14C70BFB6FE-1024x683

Керуючий справами УПЦ очолив богослужіння престольного свята Покровського собору Борисполя

14 жовтня 2019 року керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль з нагоди престольного свята. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення керуючого справами УПЦ участь у святковому богослужінні взяв вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр, а також єпископ Згурівський Амвросій.

Архієреям співслужили: настоятель протоієрей Олександр Бондар, духовенство собору та гості парафіії у священному сані.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом. За богослужінням були піднесені сугубі прохання за мир в Україні та єдність Правосланвої Церкви.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

Після завершення літургії був звершений чин Славлення перед іконою свята та хресна хода навколо храму з читанням Євангелія. Усіх вірних було окроплено святою водою.