195e747526f663fca4393da60d831537a4b5594d7443e22aa9fecbf3109c44c5

Голова Учбового комітету взяв участь у виїзному семінарі освітян Деснянського району

1 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент взяв участь у виїзному семінарі співробітників управління освіти та директорів дошкільних закладів Деснянського району столиці. Захід був присвячений впровадженню дисципліни християнська етика в дошкільних навчальних закладах Києва.

Під час бесіди освітяни шкіл Дніпровського району обмінялися досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування та змогли отримали відповіді на цікаві питання від голови Учбового комітету УПЦ.

У ході роботи семінару освітяни разом із Преосвященним архієреєм та головою Відділу духовно-фізичного виховання Київської єпархії протоієреєм Романом Матюшенком відвідали монастирі столиці.