wpid-12484609_1744466965789933_6940179045866469336_o.jpg

Голова парафіяльної ради Кафедрального собору УПЦ відвідав благодійний обід в галереї “Соборна”

19 січня Просвітницький центр  Кафедрального собору УПЦ у день Богоявлення Господнього в галереї "Соборна" було організовано благодійний обід для нужденних на.

Завітав на благодійний обід з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія голова парафіяльної ради Кафедрального собору УПЦ єпископ Бородянський Варсонофій.

«Важливо, щоб ми в це величне Богоявлення Господнього не просто говорили слова «любов», «допомога», «доброта», а ще й підтверджували це своїм прикладом, показували на ділі. І чудово, що в нас на території Кафедрального собору колектив просвітницького центру собору – галереї «Соборної» проявляє любов на справах», - зазначив архієрей.

Після офіційного відкриття заходу владика Варсонофій особисто благословив трапезу та окропив святою водою гостей і їжу.

sobor.in.ua