31F390B4-92CB-4065-B13A-E0922207417A

Духовенство з парафіянами Голосіївського благочиння організували годування та доставку речей для нужденних

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов разом з духовенством та прихожанами організували благодійний обід безхатчинкам, які потерпають на вулицях міста в нинішню холодну пору року.

Цими днями кожного вечора з воріт Свято-Вознесенського храму, що на Деміївці, від’їжджають машини, завантажені гарячою їжею, чаєм та теплими речами. Якщо привезенних харчів не вистачає, волонтери докуповують у найближчому магазині.

Волонтери молодіжного руху «Парасолька» єфективно співпрацюють з пунктами обігріву, що на бульварі Дружби народів та Залізничному вокзалі. Люди потребують не тільки їжі та тепла, але й дружнього спілкування.