990C97FF-98BF-44A6-8F1F-0372C820E34E

Духовенство Святошинського благочиння взяло участь у засіданні Духовної ради району

19 березня в сесійній залі Святошинської районної в місті Києві держаної адміністрації відбулось чергове засідання Духовної ради Святошинського району. В засіданні взяли участь представники найбільших релігійних організацій.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в роботі наради взяли участь благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв та настоятелі прафій УПЦ району.

Під час наради відбулась зустріч з представниками Святошинської пожежної служби та районного відділу Національної поліції. Були обговорені питання протопожежного стану храмів та безпеки під час проведення великодніх заходів. Було також домовлено внести пропозиції на наступне засідання щодо проведення в Святошинському районі святкових заходів до 1030-річчя Хрещення Київської Русі.