BBE71F92-5344-4E67-8DA4-6E3C3AB7D3F7

Духовенство Свято-Троїцького собору причастило вірних, які не в змозі самостійно відвідати храм

30 березня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак та духовенство Свято-Троїцького собору причастили Святих Христових Тайн більше 30 жителів села Троєщина.

Вже понад 20 років настоятель собору разом з духовенством парафії підтримують давню традицію села: на свято преподобного Олексія чоловіка Божого причащати людей, які самостійно не можуть вийти з домівок, прийти до храму (людей похилого віку та з інвалідністю).

Священнослужителі після ранкового богослужіння вирушили в село до пастви, причастивши Святих Христових Тайн, провели час у спілкуванні з вірянами та побажали їм перебувати в вірі, надії, любові. Кожному з причасників було надано продуктові набори.