A3D9CA12-5833-44BF-9F14-7665F4A92FBA

Духовенство Київської єпархії висловлює підтримку своєму Предстоятелю Блаженнішому Митрополиту Онуфрію

Секретар Київської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій провів зібрання єпархіальних вікаріатств. Зокрема, архієрей зустрівся зі священиками та керуючими єпископами Бородянського, Обухівського, Вишнівського, Боярського, Макарівського та Васильківського вікаріатств.

Під час зібрання владика Діонісій розповів присутнім про ситуацію, що утворилась навколо релігійних громад УПЦ, та юридичні шляхи її врегулювання. Було зачитано та підтримано рішення Архієрейського Собору від 13 листопада 2018 р.

Також у ході зібрання присутні висловили підтримку Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію та єдиній канонічній Українській Православній Церкві.