image-17-12-19-08-04-3

Духовенство Деснянського благочиння взяло участь у щорічній церемонії передачі Вифлеємського вогню миру

17 грудня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія духовенство Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства взяло участь у щорічній урочистій передачі Вифлеємського вогню миру громадською скаутською організацією «Оріяна» для храмів та всіх жителів Деснянського району.

Вифлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження нашого Спасителя Господа Ісуса Христа. В Україні поширення Вифлеємського вогню ведеться від 1998 року, коли вогонь передали в Україну на митному переході. Щороку пластуни перебирають його від польських скаутів і передають українським громадам, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, чи у складних життєвих ситуаціях, могли відчути тепло Вифлеємської зірки та зігрітися у молитвах до нашого Спасителя.