Духовенство Деснянського благочиння привітало т.в.о. голови Деснянської РДА з різдвяними святами

15 січня духовенство Деснянського благочиння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія зустрілося з т.в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Вадимом Онуфрійчуком.

Від імені усіх священнослужителів району благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак привітав Вадима Михайловича з Різдвом Христовим та Новоліттям.

Очільник Деснянської РДА з радістю відмітив поглиблення співпраці райдержадміністрації з духовенством і подякував священнослужителям за молитви. Вадим Онуфрійчук висловив свою підтримку і запевнив про допомогу як свою особисто, так і комунальних служб у тому, що стосується діяльності парафій Деснянського району.