E3D9AC49-DAC7-4A05-95D5-AFCD886B79D2

До Міжнародного дня передчасно народжених немовлят УПЦ передала «ОХМАТДИТу» вартісне комп’ютерне медобладнання

15 листопада 2019 року за запрошенням адміністрації НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України у відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей відбулась офіційна передача придбаного в результаті п’ятої щорічної акції «Мати життя: від Богородиці передчасно народженим немовлятам» комп’ютерне медобладнання, вартістю у 55 тисяч гривень, представниками УПЦ відділенню лікарні.

На зустрічі були присутні завідуюча відділенням інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей заслужений лікар України Орлова Тетяна Олександрівна, завідуюча «Кабінету комплексного нейромоніторингу з дитячою лабораторією сну» інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Костюкова Дарія Миколаївна. УПЦ представляли вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-Східним київським вікаріатством, настоятель храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері протоієрей Димитрій Гарчук та настоятель храму на честь всіх святих протоієрей Олександр Барібан.

За труди на благо Святої Церкви та порятунок невинних дитячих життів лікарі були удостоєні орденів святителя Луки Кримського, які з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви вручив єпископ Сильвестр.

Благодійна акція «Мати життя: від Богородиці передчасно народженим немовлятам», в результаті якої було придбано комп’ютерне медичне обладнання вартістю у 55 тисяч гривень, а саме — програмно-апаратний комплекс серії BRAINTEST-24, проходила з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в період з 9 вересня до 8 листопада до Х Міжнародного дня передчасно народжених дітей, що відзначається світовою спільнотою 17 листопада.

Передчасно народжені діти потребують постійного моніторингу життєво важливих функцій організму. У відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України завдяки благодійній акції, яка стала результатом паралельної донаторської доплмоги лікарні від двох столичних парафій та БФ «СВІЧАДО» відтепер діятиме передова сучасна діагностична технологія для лікування критично хворих немовлят, вага яких може бути менше 1 кг.

Організаторами акції виступили дві столичні парафії — на честь Єрусалимської ікони Божої Матері Голосіївського благочиння та на честь всіх святих Кладовищенського благочиння столиці. Свою посильну благодійну допомогу діткам парафіяни залишили в окремих скриньках для пожертв у згаданих храмах та перераховували на спеціальний рахунок, відкритий для проведення благодійної акції.

Також у період проведення акції у Всіхсвятському храмі відбувся благодійний ярмарок дітей недільної школи парафії, а в храмі Єрусалимської ікони Божої Матері проводилась благодійна акція з метою привернути увагу до питань екології та порятунку дитячих життів. У церковній лавці можна було придбати екосумки, кошти від продажу яких повністю перераховувались на рахунок для закупівлі обладнання для лікарні «ОХМАТДИТ».

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua