Покровский-29

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив урочисте богослужіння у день престольного свята Покровського монастиря столиці

14 жовтня 2019 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському соборі Свято-Покровського жіночого монастиря столиці.

Його Блаженству співслужили духовенство та гості обителі у священному сані. За богослужінням також молились настоятелька монастиря ігуменя Калісфенія з сестрами, численні парафіяни та паломники обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії Блаженіший Владика очолив хресний хід та молебень Пресвятій Богородиці. Насамкінець Архіпастир привітав вірян зі святом та благословив усіх.

news.church.ua