B94FF6EE-C748-4AE3-8755-4AFB744826B1

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив святкове богослужіння у день Обрізання Господнього

14 січня 2021 року, у свято Обрізання Господнього, день пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Бородянський Марк, гості у священному сані та духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про святителя Василія Великого, який мужньо захищав Православну віру і вів подвижницьке життя.

«Нехай Господь по молитвам святителя Василія допоможе нам жити так, щоб ми відсікали свої плотські похоті, пристрасті, пороки, які заважають людині бачити Бога, з’єднатися з Богом і жити у мирі за заповідями Божими», – побажав Предстоятель.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про хворих та лікарів.

Після літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив новорічний молебень. Після відпусту Предстоятель привітав паству з Новоліттям, святом Обрізання Господнього та днем пам’яті святителя Василія Великого.

Архіпастир побажав вірянам, щоб у новому році їх життя було мирним, сповненим добрих справ і молитов.

news.church.ua