gfccbz,kf;

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив чинопослідування з читанням акафісту Страстям Христовим

20 березня, увечерi Неділi першої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершив чинопослідування з читанням Акафісту Божественним Страстям Христовим.

За богослужінням молилися архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також священнослужителі та парафіяни обителі.

Наприкінці богослужіння Його Блаженство звернувся до братії та парафіян Лаври зі словом архіпастирської настанови. «Нехай Господь допоможе нам, дорогі брати і сестри, щоб ми утримувалися від скоромних страв, щоб ми понукали себе молитися, щоб ми понукали себе прощати людям, бути милостивими, терплячими і любити ближнього, як самого себе, – зауважив Блаженніший владика. – Це є той священний закон, що Спаситель, образ Якого сьогодні перед нами розпростертий на Хресті, нам заповідав нам здійснювати».

news.church.ua