F62E6BC3-2E8C-45D0-9AA9-6C807F2F382B

Блаженніший Митрополит Онуфрій зустрівся з Головою Держслужби з етнополітики та свободи совісті Оленою Богдан

1 грудня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі зустрівся з Головою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Оленою Богдан.

Пані Богдан супроводжували співробітники Держслужби В. Горшков та В. Кочубей. У зустрічі також взяв участь заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Предстоятель УПЦ разом з Головою й співробітниками Держслужби обговорили спектр державно-конфесійних відносин в тій частині, що стосується Української Православної Церкви.

Зустріч пройшла у теплій та довірливій атмосфері.

news.church.ua