55030A37-5031-4658-AD3D-CCF8AF576533

Блаженніший Митрополит Онуфрій з архіпастирським візитом відвідав Львівську єпархію

15 лютого 2021 року, в день Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова.

Перед початком літургії Предстоятель УПЦ звершив чин освячення свічок.

Його Блаженству співслужили: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Бородянський Марк, духовенство собору та гості у священному сані.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав владику Філарета з 10-ю річницею архієрейської хіротонії, зазначивши: «коли людина проживе 10 років звичайним життям, то це вже є великим перед Богом, коли ж цей термін проживаю людина, яка несе апостольське служіння, це є ще дорожче в очах Божих. Ваше служіння завжди відрізнялося старанністю, духовною чистотою, особливою молитвою, смиренням та добрими зусиллями, які сьогодні так потрібні для світу».

За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 10-річча архієрейської хіротонії Його Блаженство нагородив митрополита Філарета орденом УПЦ «Різдво Христове», а також подарував для кафедрального собору частку мощей св. великомученика Георгія Побідоносця, які за словами Блаженнішого «привезені сюди за святої Гори Афон і відтепер будуть спочивати в цьому храмі й надихати людей Божественною благодаттю, яка спочиває на мощах, на добре християнське життя».

news.church.ua