10F9186C-3D44-4276-ADD2-690CEDB2F4A0

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь в урочистому відкриті фонтану зі скульптурою Архістратига Михаїла в Києві

19 вересня 2020 року, у день спомину чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех (Колоссах), Предстоятель Української Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь в урочистому відкриті символічної композиції – нового фонтану зі скульптурою Архістратига Михаїла у парку «Володимирська гірка» Києва. Відкриття очолив мер столиці Віталій Кличко.

Його Блаженство супроводжував єпископ Бородянский Марк та секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук.

На заході були присутні представники релігійних конфесій та організацій столиці, ветерани АТО, представники Державної пожежно-рятувальної частини міста Києва та лікарі.

«Сподіваюся, що Архистратиг Михаїл і надалі оберігатиме Київ, його мешканців. Захищатиме нас усіх і надихатиме на перемоги!», – зазначила лікар-інфекціоніст Олександрівськові лікарні Тетяна Гайнутдінова, передає сайт kyivcity.gov.ua.

За словами мера, встановленням цієї композиції, зокрема, вшановують київських захисників і охоронців міста.

«Сьогодні символічний день – 19 вересня – День спомину чуда Архистратига Михаїла. І тепер Архангел звідси оберігатиме, надихатиме і даруватиме віру в наші сили і в наші перемоги!» – підкреслив мер Віталій Кличко.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua