detail20191226-SNV_4695-обр

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь в останньому у 2019 році засіданні Священного Синоду РПЦ

26 грудня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь в останньому у 2019 році засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви, яке відбулося у Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому монастирі в Москві.

Засідання очолив Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. Відкриваючи засідання, Предстоятель Руської Православної Церкви звернувся до членів Синоду зі вступним словом, у якому з сумом констатував, що «український розкол спровокував серйозне розділення серед Помісних Церков, і від розв’язання цієї проблеми залежить майбутнє Вселенського Православ’я». За словом Святішого Патріарха, «кожна Помісна Церква несе відповідальність, в тому числі, за спільну долю Вселенської Церкви, за збереження її єдності».

news.church.ua