96e0420d2a28e377c342123b63c34ef8_1558342704_extra_large

Блаженніший Митрополит Онуфрій взяв участь в інавгурації обраного Президента України

20 травня 2019 року відбулося урочисте засідання Верховної Ради, на якому склав присягу обраний президент Володимир Зеленський. Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України взяв участь в урочистій церемонії.

Після виконання усіх прописаних у Законі процедур, обраний президент України, поклавши руку на Конституцію та Пересопницьке Євангеліє, проголосив присягу українському народові.

Голова Конституційного Суду України оголосив, що новообраний президент вступив на відповідну посаду. Глава держави, після отримання посвідчення президента України та символів влади (особистої печатки і булави), виголосив інавгураційну промову.

news.church.ua