12F40C04-9E99-4B9E-B124-874223B1B47A

Блаженніший Митрополит Онуфрій вітає з Різдвом Христовим!

У свято Різдва Христового Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді та вітання.

Усіх вас, дорогі брати і сестри, сердечно поздоровляю з великим і радісним святом Різдва по плоті Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа!

Різдво Христове — це свято Божого миру і Божого благовоління до людей.

У своєму Різдві Син Божий став сином людським, Господь приклонив Небо до землі і тепер кожна людина може піднятися на Небо, може стати дитиною Божою.

Ми сьогодні радіємо разом зі святими ангелами, які у Віфлеємську ніч літали над печерою і співали дивну пісню “Слава в вишніх Богу і на землі, в людях благовоління”.

Ми сьогодні разом з пастушками віддаємо смиренне поклоніння нашому Спасителю, Який є наш Месія і Господь.

Ми сьогодні приносимо дари, як колись волхви золото, ладан і смирну — любов, молитву і смирення.

У ці святі дні бажаю всім вам, дорогі брати і сестри, здоров’я, щастя і Божого благовоління.

Нехай кожен з нас намагається робити своє серце подібним до Віфлеємської печери, щоб в нас вмістився невмістимий Бог, щоб в нашому серці вмістилося Царство Боже — тому, що де Бог, там Його Царство.

Нехай кожен з нас шукає свою зірку — ту зірку, яка веде людину до Христа. Щоб ця зірка провела нас через заплутане, складне земне життя, щоб ми знайшли те, заради чого Господь нас створив, знайшли Христа і в Ньому спасіння і вічне життя.

Ще раз вітаю всіх вас з Різдвом Христовим, нехай Бог всіх нас благословить!