Літургія-10-ї-Неділі-після-50-ці-5

Блаженніший Митрополит Онуфрій у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці очолив літургію у Києво-Печерській Лаврі

18 серпня 2019 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, передсвято Преображення Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр, братія обителі і гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді.

Під час літургії були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дві хіротонії: священицьку – над дияконом Ігорем Вавіловим, кліриком храму святителя Петра Могили; дияконську – над кліриком Десятинного монастиря на честь Різдва Пресвятої Богородиці Георгієм Петровським.

Після відпусту Архіпастир побажав, щоб Господь подав вірним все необхідне для земного і небесного життя, та благословив усіх.

news.church.ua