E47F2001-E3AE-43CE-86FA-779325E17BD3

Блаженніший Митрополит Онуфрій у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці очолив літургію в Києво-Печерській Лаврі

14 липня 2019 року, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр та духовенство обителі.

За богослужінням молились парафіяни Лаври та паломники.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді.

Під час літургії були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх з недільним днем та закликав на паству Боже благословення.

news.church.ua