34FEDBB3-8B44-4ADE-AA56-A29A898AEC50

Блаженніший Митрополит Онуфрій прийняв організаторів фестивалю «Божі діти»

26 березня 2019 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври організаторів традиційного фестивалю «Божі діти», який вчетверте у червні цього року проходитиме під егідою Києво-Печерської Лаври.

Фестиваль покликаний допомогти і підтримати дітей-сиріт з усіх єпархій УПЦ, дітей із обмеженими можливостями та із малозабезпечених сімей, а також залучити до справи благодійності меценатів та небайдужих громадян.

Серед гостей були директор громадської організації «Божі діти» Христина Гуржій, перший заступник цієї організації Катерина Дмитрук, заступник — Євгенія Путята та керівник управління благодійними проектами благодійного фонду святих страстотерпців Бориса і Гліба Самвел Халатян. У зустрічі брав участь архімандрит Гліб (Казьмирук), заступник начальника соціального відділу Києво-Печерської Лаври, відповідальний за організацію фестивалю «Божі діти».

Організатори розповіли Предстоятелю про хід приготування до фестивалю та свої творчі плани. Його Блаженство подякував організаторам за їхні труди і благословив, побажавши їм миру, добра та Божої допомоги в організації цієї традиційної акції, приуроченій до Міжнародного дня захисту дітей.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua