90720667_948495038915764_2638347480210604032_n

Блаженніший Митрополит Онуфрій передав медобладнання і захисні костюми дитячій лікарні в Чернівцях (оновлено)

Предстоятель Української Православної Церкви доставив до дитячої лікарні Чернівців медобладнання та інші засоби індивідуального захисту, необхідні в умовах епідемії коронавірусу.

Зокрема, лікарі отримали сучасний апарат штучної вентиляції легень, розрахований на одночасну допомогу двом пацієнтам. Також до арсеналу благодійної допомоги увійшло 100 захисних водовідштовхувальних костюмів багаторазового використання та 100 спеціальних захисних окулярів для медичного персоналу лікарні.

Блаженнішого Митрополита Онуфрія у поїздці до Чернівців супроводжував народний депутат, засновник благодійного фонду на честь Покрова Пресвятої Богородиці Вадим Новинський. Архіпастир висловив подяку народному обранцю за богоугодну допомогу людям, які опинилися в зоні ризику захворювання.

«У складних обставинах, які ми сьогодні переживаємо, проявляються кращі людські якості — любов і допомога до ближнього, - наголосив Предстоятель Української Православної Церкви. - Нам, православним християнам, разом із вимогами санітарії та гігієни дуже важливо молитися, щоб подолати відчай, у який часто впадають люди. І протистояти цьому допомагає молитва, віра в Божу допомогу та заступництво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці. Сьогодні це коронавірус, в інший час буде щось інше… Але будь яке випробування ми маємо долати мужньо, з вірою, терпінням та турботою про ближніх. В таких обставинах виявляються кращі християнські чесноти. І завжди при цьому допомагає молитва. Особливо сьогодні ми молимося за наших лікарів, які опинилися на передовій у боротьбі з цим підступним захворюванням», — зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

У свою чергу, народний депутат Вадим Новинський сказав: «У біди немає меж, немає мови, немає інших відмінностей. Вона зачіпає всіх. І, якщо є така можливість, ми повинні допомагати всім українцям - і в Херсоні, і Чернівцях, і на тимчасово непідконтрольних територіях. Завдяки Вашим молитвам, Ваше Блаженство, та молитов всієї Церкви ми спільно і з Божою допомогою цю біду подолаємо. І як ви слушно наголосили, треба пам’ятати, що головною вакциною проти вірусу є молитва».