AC7D5EFE-1F2C-471A-A4EC-633CF299AAD8

Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив храм на честь преподобного Онуфрія Великого у Вільшанському монастирі

12 жовтня 2020 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення нового храму у жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Відрада і Утішання» в селі Велика Вільшанка Васильківського району Київської області.

Новий храм освятили на честь преподобного Онуфрія Великого. Церква побудована на монастирському цвинтарі за зразком невеликих базилік Х-ХII століть.

Предстоятелю співслужили: архієпископ Обухівський Іона, єпископ Іванківський Кассіан та єпископ Бородянський Марк. За богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Арсенія (Воспянська) і сестри обителі.

Після освячення храму Архіпастир привітав насельниць монастиря з радісною подією. Ігуменя Арсенія піднесла в дар Блаженнішому владиці ікону преподобного Онуфрія Великого.

news.church.ua