02B1FF5A-073B-4E82-8898-574F22D7C60B

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у храмі Різдва Христового на Оболоні

7 січня 2021 року, напередодні свята Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у столичному храмі Різдва Христового на Оболоні.

Предстоятелю співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство храму та гості у священному сані.

За богослужінням Блаженніший владика нагородив правом носіння другого хреста настоятеля храму протоієрея Олександра Голода.

Архіпастир привітав парафіян зі святом Різдва Христового та роздав солодкі подарунки дітям.

news.church.ua