78920745_767659360375712_3469365944806014976_n

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочистості з нагоди престольного свята Введенського монастиря Чернівців

4 грудня 2019 року, у день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив урочисте богослужіння у Свято-Введенському жіночому монастирі у міста Чернівці.

Його Блаженству співслужили: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Банченський Лонгін, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін, гості у священному сані, духовенство монастиря та єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив хресний хід навколо храму.

Після відпусту було виголошено многоліття Предстоятелю, духовенству та настоятельці монастиря ігумені Мелітині з сестрами обителі.

Блаженніший Архіпастир привітав паству зі святом. “Нехай Господь молитвами Пресвятої Діви Марії береже усіх нас!”, – побажав Предстоятель наостанок та благословив усіх.

news.church.ua