B73480CD-FD71-4A94-A925-97E19C150E6A

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкову Божественну літургію у день Різдва Христового

7 січня 2020 року, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, гості та братія обителі у священному сані.

За богослужінням Блаженніший Владика звершив сугубу молитву про мир в Україні. Також була піднесена молитва про єдність Православної Церкви.

Після запричасного вірша митрополит Павел зачитав Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія архіпастирям, пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Української Православної Церкви.

Наприкінці літургії перед іконою Різдва відбувся чин Славлення.

По завершенні богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври Блаженнішого Архіпастиря привітали з Різдвом Христовим і проспівали святкові колядки насельники обителі, студенти Київських духовних шкіл, численні хорові колективи та парафіяни храмів Київської єпархії.

news.church.ua