1C6D3E65-96D2-4B15-BBF8-010B87061C32

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння у день Різдва Христового

7 січня 2019 року, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Кирєво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційний відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія обителі у священному сані.

За богослужінням Блаженніший Владика звершив сугубу молитву про мир в Україні. Також була піднесена молитва про єдність Православної Церкви.

Архіпастир звершив дияконську хіротонію над іноком Аверкієм (Дудником).

Після запричасного вірша митрополит Павел зачитав Різдвяне послання Предстоятеля.

Наприкінці Літургії перед іконою Різдва відбувся чин славлення.

news.church.ua