590B3EE4-9EAF-4C64-A7B9-6574FCDE2BAB

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння у Банченському монастирі

14 січня 2020 року, у день пам’яті святителя Василія Великого та свята Обрізання Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Вознесенському Банченському чоловічому монастирі поблизу міста Герца Чернівецької області.

Його Блаженству співслужили: митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, намісник обителі архієпископ Банченський Лонгин, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамин, а також духовенство монастиря та клірики єпархії. За богослужінням молилася численна паства православної Буковини.

За богослужінням була піднесена молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії Предстоятель відвідав дитячий будинок-інтернат в селі Молниця, який діє при Банченському монастирі.

news.church.ua