58533A0F-285A-4EB6-9DF3-4A1BC1D9D47A

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив престольне свято у Свято-Анастасіївському монастирі села Ковалівка

25 січня 2020 року, у день пам’яті святої мучениці Татіани, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі в честь святої Татіани Свято-Анастасіївського жіночого монастиря у селі Ковалівка на Київщині.

Його Блаженству співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Івано-Франківський і Коломийський Серафим, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови), єпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій та інші гості у священному сані.

На Малому вході Блаженніший владика відзначив духовенство монастиря богослужбовими нагородами.

Після Божественної літургії священнослужителі проспівали величання святій мучениці Татіані.

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх зі святом, а ктиторку монастиря, Тетяну Володимирівну Засуху, з Днем тезоіменитства.

“Є таємничий зв’язок між носієм святого, ім’я якого ми носимо, і самим святим. Я думаю, що та нитка, що по суті поєднує людину з небесним покровителем, це любов до Бога. Свята мучениця Тетяна не була простою, була красивою, розумною, дуже благородною дівчиною, але все, що мала, вона віддала в жертву Богові, вона все посвятила Богові. Тетяна Володимирівна також має багато талантів, і цими таланти вона також прославляє Бога – тому що і побудовано храм на їхній землі. Думаю, що це не єдиний храм, що є на цій території. Є тут монастир, в якому зібралися ті люди, які хочуть повністю посвятити своє життя Богові”, – зокрема сказав Архіпастир та побажав, щоб Господь молитвами святої мучениці Татіани прибавляв Свої милості над паствою.

news.church.ua