43673D7C-D08D-4251-AC8E-A620FEF494E4

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив постриг у читці студентів КДАіС та Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

14 квітня 2019 року, у Неділю 5-ту Великого посту, день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Перед початком богослужіння Предстоятель очолив чин хіротесії у читці над студентами 4-го класу Київської духовної семінарії та I курсу Київської духовної академії.

За літургією Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, духовенство обителі та КДАіС.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після Херувимської пісні Предстоятель звершив ієрейську хіротонію над дияконом Тарасієм Куцмусом, кліриком храмового комплексу на честь преподобного Сергія Радонезького Солом’янського благочиння Києва.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Владика привітав вірян з недільним днем та побажав допомоги Божої, щоб досягти славного Христового Воскресіння з тими, хто потрудився під час посту.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення барельєфу зі зображенням зняття Спасителя з хреста в Іоанно-Богословському приділі Успенського собору Києво-Печерської Лаври. Скульптурна композиція встановлена в пам’ять про воїнів усіх часів, які загинули задля збереження миру.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua