5F473542-CA45-4969-9741-80A2AB0CE29F

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив освячення престолу у кафедральному соборі Борисполя

26 листопада 2020 року, у день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі Борисполя.

Богослужіння розпочалось чином освячення престолу у правому приділі кафедрального собору. Цей приділ освятили на честь чуда архистратига Михаїла в Хонех в пам’ять про Свято-Михайлівську церкву у Борисполі, яку зруйнували за часів безбожної влади у XX столітті.

Предстоятелю співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство собору та гості у священному сані.

Під час Малого входу Блаженніший владика відзначив священнослужителів кафедрального собору богослужбовими нагородами.

За богослужінням піднесли особливу молитву про припинення епідемії, про хворих та лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Після Божественної літургії Блаженніший архіпастир привітав митрополита Антонія з річницею архієрейської хіротонії.

news.church.ua