Велика-Середа-19

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив останню у цьому році літургію Передосвячених Дарів

24 квітня 2019 року, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. За літургією Предстоятель вручив богослужбові нагороди священнослужителям Київської єпархії.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарні архієреї Київської Митрополії: архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, а також братія Лаври у священному сані.

Під час Малого входу Предстоятель вручив богослужбові нагороди клірикам Київської та Бориспільської єпархій.

Наприкінці літургії Предстоятель востаннє у цьому році прочитав молитву преподобного Єфрема Сиріна. Від Великої Середи земні поклони на богослужінні припиняються (за виключенням поклоніння Плащаниці у Велику П’ятницю) до Трійці.

Після одпусту Блаженніший Владика привітав паству з Великою Середою. “Нехай Господь сподобить нас побачити і славу Свого Воскресіння”, – побажав Архіпастир та благословив усіх.

news.church.ua