wpid-mg_1335_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в храмі Антонія i Феодосія Києво-Печерської Лаври

17 січня, у Неділю 33-тю після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія i Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженнішому владиці співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій виголосив перед чисельними вірянами проповідь. Його Блаженство підкреслив важливість покаяння в житті християнина, що є запорукою перемоги над гріхом.

За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні богослужіння Предстоятель привітав віруючих з Неділею перед Богоявленням і благословив усіх.

news.church.ua