30AA4B55-7510-44D7-9F83-565ECEF6DF42

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Троїцькому соборі на Троєщині

28 травня 2018 року, в день Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі, що на Троєщині.

Його Блаженству співслужили вікарії Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дві хіротонії: ієрейську – над дияконом Микитою Козловим, співробітником Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, та дияконську – над Микитою Чекманом, кліриком Першого Дарницького благочиння.

Наприкінці богослужіння Предстоятель привітав вірних зі святом та благословив усіх.

news.church.ua