9C3CE755-BF5E-4A0B-8089-0507635C698B

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Неділю 33-ю після П’ятидесятниці

13 січня 2019 року, у Неділю 33-ю після П’ятидесятниці, у день відання свята Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Баришівський Віктор та духовенство монастиря.

Разом зі своїм Архіпастирем молились численні парафіяни та паломники Києво-Печерської обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Наприкінці богослужіння перед іконою свята був звершений молебень зі співом тропаря і кондака Різдва Христового, після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав насельників, парафіян та паломників обителі зі святом і благословив усіх присутніх.

news.church.ua