wpid-c8ce861220c9fb0a9d7b939cde7d968ff3ec817fa54ed8cd41b8a47b01754f20_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в лаврському храмі Антонія i Феодосія Печерських

31 січня, у Неділю 35-ту після Пятидесятниці, день памяті святителів Афанасія і Кирила Олександрійських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, а також духовенство монастиря.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння було зачитане Звернення Собору єпископів УПЦ до кліру, чернецтва і мирян, після чого митрополит Антоній звернувся до віруючих зі словом настанови, привітав присутніх з недільним днем та благословив усіх.

news.church.ua