ADAEB130-0689-4563-9EE1-0693A1651C34

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в день престольного свята Покровського монастиря Києва

19 грудня 2019 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря столиці.

Його Блаженству співслужили вікарії Київської Митрополії архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Вишневський Спиридон, а також духовенство монастиря та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

За літургією було звершено дві хіротонії у священний сан: ієрейську – над дияконом Михаїлом Гичкою, студентом I курсу магістратури Київської духовної академії, та дияконську – над Олегом Губарем, кліриком Обухівського благочиння.

Священнослужителі звершили чин Славлення перед іконою святителя Миколая.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав сестер обителі та паству з престольним святом і благословив усіх.

news.church.ua