F9108141-FDFE-4697-8479-21F821B1EB01

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію у храмі Різдва Христового на Оболоні

8 січня 2020 року, у день свита Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очоловік Божественну літургію в храмі на честь Різдва Христового на Оболоні.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Боярський Феодосій, а також клірики храму та гості у священному сані.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви. Блаженніший владика помолився за упокій загиблих в авіакатастрофі літака МАУ під Тегераном. Сьогодні вночі сталася катастрофа з літаком авіакомпанії МАУ в Тегерані. Після вильоту з аеропорту він розбився. На даний момент відомо про те, що загинуло 176 осіб. За попередньою інформацією, серед них громадян України – 11 (9 членів екіпажу та 2 пасажири).

Наприкінці богослужіння було зачитано Різдвяне послання Предстоятеля, після чого Архіпастир привітав паству зі святом та благословив усіх.

news.church.ua