339FCB49-D0A5-4B64-A75D-1AA3ADF1B1CE

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію Передосвячених Дарів у Києво-Печерській Лаврі

13 березня 2019 року, у середу першої седмиці Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив літургію Передосвячених Дарів у Хресто-Воздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та братія Лаври у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконували хори братії монастиря під керівництвом архімандрита Полікарпа (Линенко) та архімандрита Геронтія (Борисевича).

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після одпусту Предстоятель привітав вірних з третім днем Великої Чотиридесятниці. “Нехай Господь кожного з нас зміцнює у цьому подвизі. Нехай Господь наставляє наші стопи на шлях миру, що веде до вічного життя!” – побажав Блаженніший Владика та благословив паству.

news.church.ua