EB9C2A59-49AD-4FF2-9C3B-F266A80F4873

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив чин наречення чотирьох новообраних во єпископи

20 березня 2020 року, у п’ятницю третьої седмиці Великого посту, у Свято-Троїцькому храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин наречення во єпископів архімандритів Кирила (Білана), Лавра (Березовського), Марка (Андрюка), Афанасія (Германа).

За уставною традицією архімандрит Кирил, Лавр, Марк та Афанасій звернулися до архіпастиря зі Словом при нареченні.

Нагадаємо, рішенням Синоду від 18 березня 2020 року єпископом Бишівським, вікарієм Київської Митрополії обрано клірика Київської єпархії архімандрита Кирила (Білана); клірика Київської єпархії архімандрита Лавра (Березовського) обрано бути єпископом Ірпінським, вікарієм Київської Митрополії; клірику Київської єпархії архімандриту Марку (Андрюку) визначено бути єпископом Бородянським, вікарієм Київської Митрополії; єпископом Камінь-Каширським, вікарієм Волинської єпархії обрано клірика Волинської єпархії архімандрита Афанасія (Германа).

news.church.ua