E7221D04-8BFF-4103-A7B6-B46BE01E1FB4

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята Іллінської церкви на Подолі

2 серпня 2020 року, у день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Іллінському храмі Києва, що на Подолі.

Його Блаженству співслужили: ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Макарівський Гедеон, єпископ Вишневський Спиридон, духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви зі словом проповіді, у якій розповів про життя святого пророка Ілії та пояснив, чому люди мають наслідувати його ревності у вірі.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусної інфекції та про лікарів, що ведуть боротьбу з недугою.

Після Херувимської пісні Його Блаженство звершив дияконську хіротонію над випускником КДС Артемієм Черненком.

Після завершення літургії Предстоятель очолив молебень перед іконою пророка Божого Ілії та привітав усіх зі святом. За старанні труди на благо Святої Церкви Блаженніший владика вручив Ролець Наталії Василівні, завідувачці інфекційним відділенням четвертої міської клінічної лікарні, орден преподобного Агапіта Печерського І ступеня.

news.church.ua