88483DA3-CFB4-45A1-8487-6188AF81961F

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі на Троєщині

24 листопада 2019 року, в Неділю 23-ю після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Віктора Дамаського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Києва, що на Троєщині.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, духовенство храму та гості у священному сані.

За літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Блаженніший Архіпастир звершив дияконську хіротонію над студентом II курсу магістратури КДА Богданом Дутчаком.

Після відпусту Предстоятель привітав єпископа Баришівського Віктора з Днем ангела. У свою чергу, єпископ Віктор подякував Блаженнішому владиці за привітання та подарував ікону Спаса Нерукотворного.

news.church.ua