AD32B63C-7B66-4A30-B9AC-F71117FEAC72

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію в Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської Лаври

22 грудня 2019 року, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, день свята зачаття Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр, гості у священному сані та духовенство монастиря. За богослужінням також молився єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови).

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію Миколая Кашубовича, студента II курсу магістратури Київської духовної академії.

Наприкінці богослужіння священнослужителі звершили чин Славлення перед іконою свята.

Після відпусту Предстоятель привітав вірян зі святом та благословив усіх.

news.church.ua