60E6E90F-5061-4748-871E-859E8CA73BD0

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі Києва

9 січня 2021 року, у суботу після Різдва Христового, день пам’яті преподобного Воніфатія Київського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі столиці (Феофанія).

Предстоятелю співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

За богослужінням з Архіпастирем молилися настоятелька монастиря ігуменя Єлисавета (Андрєєва) із сестрами, паломники та парафіяни обителі.

Преподобний Воніфатій Київський - подвижник Пантелеймонівського монастиря, який жив у 1785-1871 роках. Він відрізнявся подвижницьким життям, благодійництвом, прозорливістю та доклав багато зусиль для облаштування монастиря.

За літургією піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про хворих та лікарів.

Наприкінці богослужіння духовенство на чолі з Предстоятелем звершили чин Славлення. Блаженніший владика привітав паству зі святом та благословив усіх.

news.church.ua